Bilety okresowe Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej już dostępne w SkyCash

Bilety okresowe Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej już dostępne w SkyCash

W aplikacji SkyCash dostępne są wszystkie bilety okresowe ŁKA. Dzięki temu aglomeracyjny przewoźnik ma w aplikacji całą swoją ofertę, a Łodzianie otrzymali kolejne ułatwienie, obok możliwości płacenia telefonem za parkowanie i bilety MPK.

Wielu pasażerów korzysta z pociągów ŁKA codziennie, dojeżdżając nimi do pracy. Dla nich oferta biletów okresowych jest najbardziej atrakcyjna, ponieważ pozwala zredukować koszt podróży i zapewnia wygodę. Lepiej jest mieć jeden bilet niż codziennie kupować kolejny.

Od 3 lipca 2018 roku jest to możliwe w aplikacji SkyCash, z której korzysta już ponad 2 miliony osób w całej Polsce.

Bilety okresowe imienne ŁKA w SkyCash

Bilety okresowe wydawane są na przejazdy pociągami kategorii ŁKA na odległość do 200 km. Uprawniają pasażera do nieograniczonej liczby przejazdów między wszystkimi stacjami odcinka, na który został wydany. Bilet odcinkowy może być wydany na przejazdy w jedna stronę lub „tam i powrót”. Bilet strefowy z kolei uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami kategorii ŁKA oraz ŁKA Sprinter w strefie „A” aglomeracji łódzkiej.

W aplikacji SkyCash dostępne są bilety odcinkowe tygodniowe, miesięczne i kwartalne oraz bilety okresowe miesięczne i kwartalne, co wyczerpuje pełną ofertę Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.  

O aplikacji SkyCash

Z aplikacji SkyCash korzysta już ponad 2 000 000 użytkowników, którzy mają dostęp do biletów kolejowych i komunikacji miejskiej, a także mogą płacić za parkowanie w ponad 60 miastach, w tym także w Łodzi. W aplikacji dostępne są bilety na pociągi ŁKA, bilety komunikacji miejskiej MPK oraz parkometry stref A i B.

Aplikację SkyCash można pobrać za darmo w Google Play i App Store, jak również po wpisaniu w przeglądarce internetowej telefonu adresu skycash.com

fot. Travelarz, CC 3.0
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.