SkyCash oficjalnym Partnerem Dojazdów na Pol’and’Rock Festival (d. Woodstock)

SkyCash oficjalnym Partnerem Dojazdów na Pol’and’Rock Festival (d. Woodstock)

SkyCash został oficjalnym Partnerem Dojazdów tegorocznego Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą, znanego dawniej jako Przystanek Woodstock. Dzięki temu fani jadący na imprezę zyskają wygodny dostęp do biletów, a organizatorzy otrzymają symboliczne 1 zł za każdy sprzedany bilet.

Co roku na festiwalu w Kostrzynie nad Odrą bawi się kilkaset tysięcy osób. Znaczna część z nich przyjeżdża i wraca do domu specjalnymi pociągami POLREGIO o okolicznościowej nazwie musicREGIO. Bilety na te pociągi co roku dostępne są w aplikacji SkyCash.

Nie inaczej jest w tym roku. Wszyscy zainteresowani dostaniem się na Pol’and’Rock Festival pociągiem musicREGIO mogą kupić bilet w aplikacji SkyCash. Przedsprzedaż zaczyna się już 5 lipca, kiedy to będą dostępne specjalne pakiety biletów w promocyjnych cenach.

Zaletą SkyCash jest dostępność biletów w tej samej cenie co w kasach, za to bez kolejek. Każdy bilet kupiony w tej aplikacji to wsparcie dla Festiwalu – SkyCash jako Partner Dojazdów przekaże organizatorowi symboliczne 1 zł za każdego pasażera.

Ponadto SkyCash w ramach współpracy z organizatorem festiwalu uruchomił specjalną stronę polandrock.skycash.com, na której dzieli się poradami dotyczącymi m.in. podróży, rozkładu jazdy musicREGIO, dobrych praktyk na Festiwalu i polu namiotowym.

- Energia towarzysząca festiwalowi i wszystkim działaniom Orkiestry jest czymś niesamowitym. Jesteśmy w SkyCash bardzo dumni, że możemy być tego częścią i dzięki naszej aplikacji ułatwić życie tylu wspaniałym ludziom – mówi Kamil Skowroński, marketing manager w SkyCash.

Pol’and’Rock Festival 2018

Pol’and’Rock to dawny Festiwal Woodstock, czyli jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych festiwali muzycznych w Polsce. Tegoroczna 24. edycja odbędzie się w dniach 2-5 sierpnia, tradycyjnie w Kostrzynie nad Odrą.

Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która – jak sama podkreśla na stronie Pol’and’Rock Festival – „tym letnim koncertem chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania”.

Na Dużej Scenie w Kostrzynie zagrają: Judas Priest, In Flames, Soulfly, Goo Goo Dolls, You Me At Six, Frank Carter & The Rattlesnakes, Gojira, Arch Enemy, Alestorm, Dubioza Kolektiv, Balkan Beat Box, Alpha Blondy, Lao Che, Booze And Glory, The Inspector Cluzo, Wojtek Mazolewski, Hunter, Hentai Corporation.

Pełna lista artystów wraz z opisami znajduje się na stronie organizatora.

O aplikacji SkyCash

Z aplikacji SkyCash korzysta już ponad 2 000 000 użytkowników, którzy mają dostęp do biletów kolejowych i komunikacji miejskiej, a także mogą płacić za parkowanie w ponad 60 miastach. Aplikację SkyCash można pobrać za darmo w Google Play i App Store, jak również po wpisaniu w przeglądarce internetowej telefonu adresu skycash.com
Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja prasowa - SkyCash oficjalnym Partn erem Dojazdów na Polandrock (Woodstock).docx

docx | 234 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.