Bilety do Tatrzańskiego Parku Narodowego kupimy bez kolejki dzięki SkyCash

Bilety do Tatrzańskiego Parku Narodowego kupimy bez kolejki dzięki SkyCash

Bilety na szlaki Tatrzańskiego Parku Narodowego kupimy bez stania w kolejce. Od początku maja są bowiem dostępne w aplikacji SkyCash. Jak dużo zmieni to w życiu turysty?

Tatrzański Park Narodowy odwiedza co roku ponad 3 500 000 osób. Szczyt zainteresowania przypada na dosyć krótki okres związany z wakacjami i długimi weekendami, przez co do punktów sprzedaży biletów często ustawiają się kolejki. Można wyobrazić sobie lepszy początek kilkugodzinnej wędrówki po górach, dlatego TPN umożliwia zakup biletów poprzez aplikację SkyCash.
- Bywa, że w szczycie sezonu w kolejce do kasy na niektóre szlaki trzeba czekać nawet kilkanaście minut. Liczymy, że dzięki dostępności biletów w aplikacji SkyCash ten czas znacznie się skróci. Bardzo nam zależy na tym, aby wizyta w Tatrzańskim Parku Narodowym pozostawiła pozytywne wrażenia – mówi Szymon Ziobrowski, dyrektor Tatrzańskiego Parku Narodowego.
W sprzedaży dostępne są wszystkie bilety TPN: jednorazowe ulgowe za 2,50 zł, normalne za 5,00 zł, 7-dniowe ulgowe za 12,50 zł i normalne za 25,00 zł oraz bilety dla grupy do 10 osób – ulgowe za 22,50 zł i normalne za 45,00 zł.
Z aplikacji SkyCash korzysta już ponad 2 000 000 użytkowników, którzy do tej pory mieli dostęp do biletów kolejowych i komunikacji miejskiej, a także mogli płacić za parkowanie w ponad 50 miastach.
- SkyCash to wygodny sposób na kupowanie biletów komunikacji miejskiej, ale także cały szereg innych, ułatwiających codzienne życie usług – powiedział Piotr Bochenek, członek zarządu SkyCash. – W aplikacji kupimy bilety na pociągi większości polskich przewoźników kolejowych, doładujemy telefon na kartę, wypłacimy gotówkę z bankomatu lub opłacimy domowe rachunki. Dzięki szerokiej ofercie użytkownicy naszej aplikacji mogą w jednym miejscu najpierw kupić bilet na pociąg np. do Zakopanego, a następnie opłacić wstęp do Tatrzańskiego Parku Narodowego - dodaje Bochenek.
Aplikację SkyCash można pobrać za darmo w Google Play i App Store, jak również po wpisaniu w przeglądarce internetowej telefonu adresu m.skycash.com.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.