Wałbrzych kupuje bilety komunikacji miejskiej mobilnie

Wałbrzych kupuje bilety komunikacji miejskiej mobilnie

W Wałbrzychu, od 1 grudnia będzie można kupować bilety komunikacji miejskiej przy użyciu SkyCash – darmowej aplikacji na telefony komórkowe. Rozwiązanie działa w wielu innych miastach i daje dostęp do całego szeregu dodatkowych usług, jak przelewy na numer telefonu, doładowania GSM czy kupowanie biletów na pociągi. Aplikacja SkyCash pozwala dokonać zakupu w każdym miejscu, 24 godziny na dobę, bez odliczania drobnych czy szukania otwartego punktu sprzedaży .

Pasażerowie znajdą w niej bilety jednorazowe-czasowe 60-minutowe, jednorazowe-czasowe 24-godzinne oraz socjalne jednorazowe-czasowe 60-minutowe, które nie różną się cenowo od swoich tradycyjnych odpowiedników. Aby móc korzystać z rozwiązania, należy zainstalować w telefonie komórkowym aplikację, która działa na systemach operacyjnych iOS, Android i Windows Phone. Teraz wystarczy uruchomić SkyCash w telefonie, otworzyć zakładkę „Komunikacja miejska” i z listy miast wybrać Wałbrzych - aplikacja zapamięta wybór i podczas kolejnych zakupów można będzie pominąć ten krok. Następnie należy wybrać jeden z dostępnych biletów i potwierdzić zamiar jego zakupu. Po zatwierdzeniu płatności bilet zostaje automatycznie zapisany w pamięci telefonu. Podczas kontroli wystarczy otworzyć zakładkę „Bilety do kontroli”, wybrać zakupiony bilet i okazać go kontrolerowi. Tę czynność można wykonać w dowolnym momencie, nawet gdy urządzenie nie ma aktywnego połączenia z Internetem. Aby móc dokonać płatności za bilety, należy uprzednio zasilić swoje konto SkyCash środkami pieniężnymi, np. przelewem bankowym. Aplikacja umożliwia też podłączenie karty płatniczej, dzięki czemu nie trzeba w ogóle pamiętać o zasileniach. Należność za bilety będzie wówczas pobierana bezpośrednio z konta bankowego pasażera.
 - SkyCash to wygodny sposób na kupowanie biletów komunikacji miejskiej, ale także cały szereg innych, ułatwiających codzienne życie usług – powiedział Piotr Bochenek, członek zarządu SkyCash. - Korzystając z aplikacji można m.in. kupować bilety na pociągi większości polskich przewoźników kolejowych, doładowywać telefony na kartę, wypłacać gotówkę z bankomatów czy dokonywać płatności za domowe rachunki - dodaje Bochenek.
Aplikację SkyCash można pobrać za darmo w dedykowanych sklepach, jak również po wpisaniu w przeglądarce internetowej telefonu adresu m.skycash.com. 
Check your inbox for a subscription confirmation email.
By confirming your subscription you will receive the latest content published on this website and consent to your information being securely processed and stored.